Ново

Црвен фустан со долги ракави

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Едноставниот крој, изборот на боја
и како и натписот кој е искористен да ја обележи линијата на преклопот
го прават овој модел да биде модерен и несекојдневен.

Спореди
Z50 161. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Фустан до колена.
Состав:
90% вискоза
6% еластин
4% ликра

 

Дополнителни информации

Големина

42, 46, 48