Ново

Црвен фустан со долги ракави

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Црвен фустан кој Ви дава сигурност за одличен изглед.

Едноставен а сепак посебен и модерен.

Со струкираниот дел  ја истакнувате вашата женственост и сигурност во секој поглед.

Спореди
Z50 134. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , .

Опис

Фустан до колена.
Состав:

65% полиестер
35% вискоза

Дополнителни информации

Големина

38, 40, 44, 46