Ново

Црно-бел фустан на пруги

1,350.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Едоставен, удобен и практичен.

Одличен избор за престојните пролетни денови.

Кројот и дезенот дозволуваат да експериментирате и го комбинирате со еднобојни парчиња како сако или палто.

Спореди
Z50 168. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:

67% памук
30% полиестер
3% еластин

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48