Ново

Црно бел фустан со цветови

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Фустан со иделната комбинација на три впечатливи бои, бела, црна и црвена во кој сте дотерани и модерни со сигурност.
Фустан кој веруваме дека ќе биде ваш омилен избор и за дневни и вечерни излегувања.

 

 

 

Спореди
Z50 158. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , .

Опис

Состав:
90% вискоза
6% еластин
4% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48