Ново

Долг фустан

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Одличен избор за љубителите на црно белата комбинација.

Иако навидум едноставен, сепак овој фустан плени со својата раскошност.
Одличен избор кој можете да го носите и за дневна и за ноќна шема 🙂

Спореди
Z50 166. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , .

Опис

Состав:

67% памук
30% полиестер
4% еластин

Дополнителни информации

Големина

44, 46, 48

Боја

зелена, црна