-11.1%
Ново

Црно бел фустан

1,280.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Елегантен црно бел фустан
во кој ќе изгледате совршено.
Едноставен крој со жоржет ракави.
Чиста класика.

Исчисти
Спореди
N/A. На залиха Недостапно , . , , , , , , .

Опис

Фустан до колена.
Состав:
90% вискоза
6% еластин
4% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44