Ново

Црн фустан со цветови

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Одличен избор за оние кои сакаат облека со натписи и апликации.

Црната боја како доминантна е искомбинирана со  натпис на средината и големи цветови од левата страна.

Интересен и впечатлив модел, кој ќе ги краде погледите на оние блиску до вас.

Спореди
Z50 162. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Состав:

90% вискоза
6% еластин
4%ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48