Ново

Црн фустан со шарени цветови

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Елегантен црн фустан, со  деколте и шарени цветови.

Деколте  искомбинирано со долгиот ракав го прави уште попривлечен за око.

Одличен избор за вечерните излегувања,

Спореди
Z50 146. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:

80% вискоза
20% полиестер

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48