Ново

Црн и кремав фустан со широк крој

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Интересен модел на фустан со широк крој украсен со бела тантела.
Облечете се едноставно а сепак модерно.
Фустан во кој сигурно ќе бидете забележани.

Спореди
Z50 152. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:

45% памук
30% линен
25% полиестер

Дополнителни информации

Големина

44, 46, 48

Боја

крем, црна