Ново

Шарен елегантен фустан

1,800.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Совршена комбинација на бои и дезен.
Кројот ја нагласува половината додека матерјалот
е вистински избор за престојните сезони.

Внесете свежина во вашиот гадеробер.

Исчисти
Спореди
N/A. На залиха Недостапно , . , , , , , , , , , .

Опис

Состав:
65% вискоза
30% полиестер
5% ликра

Дополнителни информации

Големина

44, 46, 48, 50

Боја

жолта, црвена