Ново

Шарен фустан на преклоп

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Модел на фустан кој е секогаш добредојден во вашиот гардеробер.

Со фустаните на преклоп, никогаш немора да се грижите дали ќе Ви биде точен и наредната сезона ♥

Спореди
Z50 159. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Состав:
80% вискоза
20% лен

Одржување:

Дополнителни информации

Големина

36, 38, 40, 42

Боја

розова, тиркизна