Ново

Шарен фустан со дезен кругови

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Несекојдневен модел,
впечатливи бои и колан на половината.
Фустан во кој ќе бидете
ОРИГИНАЛНИ и МОДЕРНИ!

Спореди
Z50 120. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , , .

Опис

Состав:
100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

44, 46, 48, 50