-11.1%
Ново

Широк фустан со точкаст дезен

1,280.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Модел на фустан кој не ги истакнува вашите облини но ја
ја нагласува вашата женственост.
Дезенот со точки не излегува од мода, и е во тренд секое лето.
Со еден потег сте облечени од глава до пети.
Носете се едноставно, практично и модерно.

Исчисти
Спореди
Z50 099. На залиха Недостапно , . , , , , , , , , , .

Опис

Фустан до колена
Состав:
90% памук
10% вискоза

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48

Боја

зелена, светло розова