-13.3%

Шпикозни ЗОО

Original price was: 450.00 ден.Current price is: 390.00 ден.

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Бебешки шпикозни со дезен од  животински свет.

Овие шпикозни се изработени од  100% памук и се одличен избор за детската нежна кожа. Овозможуваат удобно чувство во текот на целиот ден.

Изберете го вашиот омилен дезен и боја за вашите најмили.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , , , .

Опис

Бебешки шпикозни од програмата на Ready Group од Србија.

Состав: 100% памук.

Во текот на користењето може да дојде до собирање на материјалот во должина и ширина од 2%.

Дополнителни информации

Боја

бела, розова, сива, црна

Големина

62, 68, 74