Шпикозни Нада

470.00 ден

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Бебешки шпикозни со декорација маче на десниот дел од шпикозните.

Квалитетниот материјал кој е 100% памук е одличен избор за детската нежна кожа
и овозможува удобно чувство во текот на целиот ден.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , .

Опис

Бебешки шпикозни од програмата на Ready Group од Србија.

Состав : 100% памук.
Во текот на користењето може да дојде до собирање на материјалот во должина и ширина од 2%.

 

Дополнителни информации

Боја

бела, розова

Големина

62, 68, 74