Ново

Ретро фустан

1,400.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Дезенот на овој ретро фустн потсетува на далечно но убаво време.
Ракавите со три-четвртини должина и црната јака му даваат посебна елеганција.
Веруваме дека ќе се согласите дека станува збор за парче облека кое не излегува од мода.

Исчисти
Спореди
Z50 130. На залиха Недостапно , . , , , , , , , , .

Опис

Состав:
90% вискоза
6% еластин
4% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48