-26.2%

ARM6

Original price was: 610.00 ден.Current price is: 450.00 ден.

Необични ракавици. 

Сега твоите раце можат да се издвојат од толпата со нашите шарени и несекојдневно различни ракавици.

Шаренилото  на ракавиците е во корелација со функционалноста. Во исто време ќе ве греат и ќе бидат забележителен детал кој ќе внесе шаренило во зимските денови.

Овие ракавици се направени од: 86% памук, 13% полиамид, 1% еластин
Големина :  стандардна

2 на залиха

Спореди
D00 001. 2 на залиха Не е достапно . , , , , , , , .

Опис

Овие ракавици со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со ракавиците  на Sock Academy, од брендот на United Odd Socks, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден. 

Покрај уникатноста, се грижиме и за квалитетот. 

Ракавиците се направени од :86% памук, 13% полиамид, 1% еластин