-14.3%

AURORA

Original price was: 420.00 ден.Current price is: 360.00 ден.

За љубителите на цвеќиња и шаренило.
Со чорапите од моделот AURORA  добивате три  необични и хармонични чорапа кои можете да ги комбинирате по Ваша желба. 

Замислете ги како пар со резервен чорап!
Многу позабавно од секојдневните здодевни чорапи!
Преку различните дезени од кои можат да се добијат три различни комбинации Вие ќе можете да ја покажетe својата оригиналност и уникатност. 

Квалитетот на материјалот е важен исто колку и дезенот.
Овие чорапи  се направени од: 79% памук, 20% полиамид, 1% еластин  

Големина: 37-42

14 на залиха

Спореди
Z AURORA. 14 на залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy од брендот на United Odd Socks, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден. 

И секако да не заборавиме, од само еден пар (со три  различни чорапа) добивате можност за три различни и штосни комбинации. 

Покрај уникатноста, се грижиме и за квалитетот. 

Чорапите се направени од: 79% памук, 20% полиамид, 1% еласти