BEST DAD IN THE GALAXY

390.00 ден

Сите знаеме дека во светот има многу херои.
Секој од нас има омилени херои кои ги гледаме и на кои им се восхитуваме на малите екрани.

Но, еден и единствен херој кој сите лично го познаваме е таткото.

Не треба многу да пишуваме и да објаснуваме дека татковците се оние прави, вистински херои, многу посилни и похрабри од оние на малите екрани.

Овој пар чорапи со своето мото се само едно мало потсетување дека нашите херои го заслужуваат со право комплиментот
НАЈДОБАР татко во целата Галаксија.

Квалитетот на материјалот е важен исто колку и дезенот.
Овие чорапи  се направени од : 78% памук, 21% полиамид, 1% еластин

Големина: 39-46

14 на залиха

Спореди
М BEST DAD. 14 на залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy од брендот на Cockney Spaniel, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден, а посебно доколку истите ги добиете како подарок од членовите на вашето семејство. 

Веруваме дека со добиеното признание за најдобар татко во целата Галаксија, чорапите од Cockney Spaniel ќе бидат Ваш редовен избор за секој посебен ден.

 Покрај уникатноста, се грижиме и за квалитетот. 

Чорапите се направени од : 78% памук, 21% полиамид, 1% еластин.