-18.5%
Ново

CATWALK

Original price was: 920.00 ден.Current price is: 750.00 ден.

Не можеме да ветиме дека нашите чорапи на Catwalk ќе ви дадат поттик за манекенска кариера,
но сигурно ќе направат да се чувствувате одважни и сигурни во себе како фенси мачка.
Секој чорап е уникатен и секој модел е симпатичен на свој начин.

Предупредување: можни се несакани ефекти.
Ако почувствувате желба да се свиткате во нечиј скут или да пиете млеко од сад, веднаш извадете ги чорапите.

Квалитетот на материјалот е важен, исто колку и дезенот.
Овие чорапи се направени од: 79% памук, 20% полиамид, 1% еластин

Големина: 37-42

3 на залиха

Спореди

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy, од брендот на United Odd Socks, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден. 

И секако да не заборавиме, со овие шест уникатни чорапа  добивате можност за дури 15 различни, неповторливи комбинации и уникатно претставување. 

Но покрај уникатноста водиме грижа и за квалитетот. 

Чорапите се направени од: 79% памук, 20% полиамид, 1% еластин