HAPPY BIRTHDAY OLD FART

330.00 ден

Родендените се без исклучок најдобрите поводи да подариме подарок.
И секако не било каков подарок. Подарокот треба да биде уникатен, лесно допадлив и во секој случај корисен.

Па што друго ако не овој штосен пар на чорапи, наменет за нашите веќе за една година поискусни пријатели, роднини и драги личности.
И да појасниме, иако мотото на чорапите е роденденско, дозволено е да се носат во текот на целата година.

Квалитетот на материјалот е важен, исто колку и дезенот.
Овие чорапи  се направени од : 78% памук, 21% полиамид, 1% еластин

Големина: 39-46

17 на залиха

Спореди
М BIRTHDAY. 17 на залиха Не е достапно . , , , , , , , .

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy, од брендот на Cockney Spaniel, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден а посебно доколку истите ги добиете како подарок за вашиот роденден. 

Со роденденското расположени, вкусната торта  и чорапите од Cockney Spaniel веруваме дека ќе уживате во вашиот специјален ден – Роденден.

 Покрај уникатноста, се грижиме и за квалитетот. 

Чорапите се направени од : 78% памук, 21% полиамид, 1% еласти