-12.4%

HOP, SKIP, FUNK

Original price was: 970.00 ден.Current price is: 850.00 ден.

Со овие чорапи од моделот на HOP, SKIP, FUNK ќе се чувствувате како светот да е подобро и сончево место секогаш кога ќе ги носите. 
Со убавото виножито од бои и шест индивидуални дизајни за мешање ќе имате 15 различни комбинации на парови за да одговараат на вашето расположение. 

Уживајте во апсолутната слобода да ги испробате сите можни комбинации, и немојте да се изненадите од ведрината и доброто расположение што го носат сите 15 комбинации.

Квалитетот на материјалот е важен, исто колку и дезенот.
Овие чорапи се направени од : 80% памук, 19% полиамид, 1% еластин. 

Големина: 30.5-38.5

3 на залиха

Спореди
D HOP SKIP. 3 на залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , , , .

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy, од брендот на United Odd Socks, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден. 

И секако да не заборавиме, со овие шест уникатни чорапа  добивате можност за дури 15 различни, неповторливи комбинации и уникатно претставување. 

Но покрај уникатноста водиме грижа и за квалитетот. 

Чорапите се направени од : 80% памук, 19% полиамид, 1% еластин.