-25.6%

IM DREAMING OF A WINE XMAS

Original price was: 390.00 ден.Current price is: 290.00 ден.

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Празнувањето на Божиќ за некој е знак дека календарската година завршува додека за други е знак дека новата календарска година само што почнала.

Како и да е ќе се сложите со нас дека виното е задолжителен дел и на двете трпези.
За да целината биде комплетна Ви ги препорачуваме овие чорапи со божичен мотив, кои секако ќе придонесат за потопли и поразлични божиќни денови.

Квалитетот на материјалот е важен, исто колку и дезенот.
Овие чорапи  се направени од : 88% памук, 10% полиамид, 2% еластин

Големина: 37-42

20 на залиха

Спореди
Z WINE XMAS. 20 на залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , , , , , .

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy, од брендот на Cockney Spaniel, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден а посебно за божиќните празници. 

Со празничното расположени, виното на трпеза и чорапите од Cockney Spaniel веруваме дека ќе уживате во топла празнична атмосфера.

 Покрај уникатноста, се грижиме и за квалитетот. 

Чорапите се направени од : 88% памук, 10% полиамид, 2% еластин