-32%
Ново

LINERL8

Original price was: 440.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Замислете ги како пар со резервен чорап!
Комбинацијата на дезен со виножито и еднорог ги прави одличен избор, не само за себе, туку и како подарок за некоја сакана личност.
Преку различните дезени од кои можат да се добијат три различни комбинации
Вие ќе можете да ја покажетe својата оригиналност и уникатност. 

Квалитетот на материјалот е важен исто колку и дезенот.
Овие чорапи  се направени од : 79% памук, 20% полиамид, 1% еластин

Големина: 39-46

3 на залиха

Спореди
L8. 3 на залиха Не е достапно , . , , , , , , , , .

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy, од брендот на United Odd Socks, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден. 

И секако да не заборавиме, од само еден пар (со три  различни чорапи) добивате можност за три различни и неповторливи комбинации како и поинаков и индивидуализиран изглед.

Покрај уникатноста, се грижиме и за квалитетот. 

Чорапите се направени од : 79% памук, 20% полиамид, 1% еластин