-23.2%
Ново

LITTLE PETAL

Original price was: 950.00 ден.Current price is: 730.00 ден.

Шарени, цветни и неоддоливи.

Знаеме дека воопшто нема да Ви биде лесно да се одлучите кој дезен најпрвин да го испробате на Вашите малечки.

Еве еден предлог на кој можеби и не сте помислиле : разиграјте го шаренилото уште повеќе и
слободно комбинирајте од различните дезени, барем до моментот додека не се одлучите кој Ви е најомилен.

Квалитетот на материјалот е важен исто колку и дезенот.
Овие чорапи се направени од: 82% памук, 16% полиамид, 2% еластин

Големина: 2-3 годишна возраст

2 на залиха

Спореди

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy, од брендот на United Odd Socks, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден. 

И секако да не заборавиме, со овие шест уникатни чорапа  добивате можност за дури 15 различни, неповторливи комбинации, како и поинаков и индивидуализиран изглед. 

Покрај уникатноста, водиме грижа и за квалитетот. 

Чорапите се направени од: 82% памук, 16% полиамид, 2% еластин