-18.3%

MINI MASHERS

Original price was: 1,040.00 ден.Current price is: 850.00 ден.

Исто како и нивните големи браќа Машер,нашите шест мини Машери се секогаш полни со возбуда и едвај чекаат да ве запознаат.
Френки, Стенли, Хуго, Декстер, Блејк и Ангус секогаш со нетрпение ја чекаат својата следна голема авантура.

Овие малечки сакаат да трчаат и да скокаат цел ден, така што ќе треба убаво да ги повлечете чорапите нагоре
за да одржите чекор со нашите авантуристи!

Квалитетот на материјалот е важен, исто колку и дезенот.
Овие чорапи се направени од:76% памук, 23% полиамид, 1% еластин

Големина : 27-30

7 на залиха

Спореди
D MMASHERS. 7 на залиха Не е достапно , . , , , , , , , , .

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy, од брендот на United Odd Socks, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден. 

И секако да не заборавиме, со овие шест уникатни чорапа  добивате можност за дури 15 различни, неповторливи комбинации и уникатно претставување. 

Но покрај уникатноста водиме грижа и за квалитетот. 

Чорапите се направени од : 76% памук, 23% полиамид, 1% еластин