-13%
Ново

MOJITOES

800.00 ден

Сино небо, топли ѕвездени ноќи, коктели покрај базен. 
Кој би помислил дека сето тоа е возможно со само шест чорапа од моделот на MOJITOES.

Ние всушност го направивме токму тоа.
Ги избравме најдобрите состојки и по кратко комбинирање добивме шест уникатни креации. 

Овие шест уникатни креации можат да се мешаат во дури  15 различни вкусни комбинации.
Гарантираме дека секогаш ќе се чувствувате целосно освежени од мохитото, кое ви прави друштво во текот на целиот ден.

Квалитетот на материјалот е важен, исто колку и дезенот.
Овие чорапи се направени од: 76% памук, 23% полиамид, 1% еластин

Големина: 37-42

5 на залиха

Спореди
Z MOJITOES. 5 на залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , , , .

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy, од брендот на United Odd Socks, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден. 

И секако да не заборавиме, со овие шест уникатни чорапа  добивате можност за дури 15 различни, неповторливи комбинации и уникатно претставување. 

Но покрај уникатноста водиме грижа и за квалитетот. 

Чорапите се направени од: 76% памук, 23% полиамид, 1% еластин