Ново

OFF BLACK – маица со краток ракав

800.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Едноставен модел со интересен принт.
Бидете шик, модерни и препознатливи од далеку.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Состав:
95% памук
5% еластин
Одржување:

Дополнителни информации

Боја

бела, црна

Големина

L, M, XL