RAY-BAN 3025 001-3F-58

10,900.00 ден

Ray-Ban е италијанско / американска марка за луксузни очила за сонце .
Ray-Ban  се особено познати по своите очила за сонце од линијата на  Wayfarer и Aviator.

За автентичноста на Реј Бан очилата гарантира Луксор Оптик Т.Ц. Бисер, Скопје

Спореди
3025 001/3F/58. 2 на залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

НАПОМЕНА:

За овој производ важи поразлична политика за враќање на производот.

Односно, дозволено е замена за друг производ од категоријата очила но не и рефундирање на платениот износ.

Замената се врши во рок од пет работни дена од денот на приемот на пратката.

ВКЛУЧЕНО:
– Оригинално пакување и футрола (црна или кафеава);
– Крпче за одржување на очилата;
– Бесплатна достава.

 

 

Дополнителни информации

Големина

58, 62