RAY-BAN 3447 002-71-53

10,900.00 ден

Сончевите денови се незамисливи без очила за сонце. Не само како неопходна заштита, туку и како важен моден детал.

Ray-Ban е италијанско/американски бренд за производство на очила за сонце и еден од омилените на многу генерации. Бренд што го препорачуваат сите професионалци во делот на оптиката ширум целиот свет. Поставувајќи стандарди за совршеност, Ray-Ban постојано комбинира одличен стил со исклучителен квалитет, перформанси и удобност. Сите очила се изработени од висококвалитетни и издржливи материјали.
Ray-Ban се особено познати по своите очила за сонце од линијата на Wayfarer и Aviator.

Ray-Ban Round metal Flat Lenses Black

1 на залиха

Спореди
3447 002-71-53. 1 на залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

НАПОМЕНА:

За овој производ важи поразлична политика за враќање на производот.

Односно, дозволено е замена за друг производ од категоријата очила но не и рефундирање на платениот износ.

Замената се врши во рок од рок од пет работни дена од денот на приемот на пратката.