Ново

RAY-BAN 3548 001-90-54

10,900.00 ден

Сончевите денови се незамисливи без очила за сонце. Не само како неопходна заштита, туку и како важен моден детал.

Ray-Ban е италијанско/американски бренд за производство на очила за сонце и еден од омилените на многу генерации.
Поставувајќи стандарди за совршеност, Ray-Ban постојано комбинира одличен стил со исклучителен квалитет, перформанси и удобност.
Сите очила се изработени од висококвалитетни и издржливи материјали.

Ray-Ban  се особено познати по своите очила за сонце од линијата на Wayfarer и Aviator.

 

1 на залиха

Спореди
3548 001-90-54. 1 на залиха Недостапно , . , , , , , .

Опис

НАПОМЕНА:

За овој производ важи поразлична политика за враќање на производот.

Односно, дозволено е замена за друг производ од категоријата очила но не и рефундирање на платениот износ.

Замената се врши во рок од рок од пет работни дена од денот на приемот на пратката.

 

 

Дополнителни информации

Боја

златна, кафеава, сива, црна