Ново

RAY-BAN 3584-N 004/13/58

12,900.00 ден

Ray-Ban е италијанско / американска марка за луксузни очила за сонце .
Ray-Ban  се особено познати по своите очила за сонце од линијата на  Wayfarer и Aviator.

2 на залиха

Спореди
3584-N 004/13/58. 2 на залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

НАПОМЕНА:

За овој производ важи поразлична политика за враќање на производот.

Односно, дозволено е замена за друг производ од категоријата очила но не и рефундирање на платениот износ.

Замената се врши во рок од рок од пет работни дена од денот на приемот на пратката.

 

 

Дополнителни информации

Боја

кафеава, сива