Ново

SPORT YOUR LIFE OUT

920.00 ден

Дали конечно признавте дека е време да станете од удобното столче и да започнете да спортувате ?

Не е важно дали последен пат брзо сте возеле велосипед кога сте доцнеле на љубовен состанок, или сте трчале маратон, 

или можеби сте пливале во море, езеро или базен, важно е дека никогаш не е доцна да ги раздвижите екстремитетите.

И запомнете, многу е важно правилно загревање.

А за секојдневна мотивација, немојте да се грижите!  За среќа ги имаме совршените Oddsocks за да го забрзаат вашиот пулс!

Квалитетот на материјалот е важен исто колку и дезенот.
Овие чорапи се направени од: 75% памук, 23% полиамид, 2% еластин

Големина: 37-42

2 на залиха

Спореди

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy, од брендот на United Odd Socks, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден. 

И секако да не заборавиме, со овие шест уникатни чорапи  добивате можност за дури 15 различни, неповторливи комбинации,  како и поинаков и индивидуализиран изглед. 

Покрај уникатноста, водиме грижа и за квалитетот. 

Чорапите се направени од: 75% памук, 23% полиамид, 2% еластин