THE MASHERS

990.00 ден

Mashers чорапите се секогаш подготвени за забава, но тие не можат да одат никаде без вас!
Лери, Тревис, Бруно и другите во бандата се секогаш подготвени за некоја авантура. Нивното мото е „ Колку поразличен, толку подобро¨. Само им требаат среќни стапала за да ги однесат на некоја следна нова авантура. 

Дали знаевте дека Mashers чорапите имаат толку многу позитивна енергија што ги прави нивните лица секогаш да бидат насмени ?!
Дали знаете колку различни комбинации можете да направите од овие шест уникатни чорапи ? 

Квалитетот на материјалот е важен, исто колку и дезенот.
Овие чорапи се направени од : 80% памук, 19% полиамид, 1% еластин  

Големина: 30.5-39

8 на залиха

Спореди
D MASHERS. 8 на залиха Не е достапно . , , , , , , .

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy, од брендот на United Odd Socks, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден. 

И секако да не заборавиме, со овие шест уникатни чорапа  добивате можност за дури 15 различни, неповторливи комбинации и уникатно претставување. 

Но покрај уникатноста водиме грижа и за квалитетот. 

Чорапите се направени од : 80% памук, 19% полиамид, 1% еласти