-12.4%

THE SOCK PUPPETS

Original price was: 970.00 ден.Current price is: 850.00 ден.

Кој рече дека чорапите треба да ги носите на нозе?
Во нашиот случај дури и најмалите чорапи претставуваат  големи карактери кои сакаат да излезат и да бидат видени.

Забавата да започне.
Единственото правило е дека можете да имате минимум еден а најмногу шест играчи.
И секако да не заборавиме возможни се
дури 15 различни комбинации, во зависност од тоа како ги комбинирате.

Квалитетот на материјалот е важен, исто колку и дезенот.
Овие чорапи се направени од : 76% памук, 23% полиамид, 1% еластин

Големина: 27-30.5

10 на залиха

Спореди
D PUPPETS. 10 на залиха Не е достапно . , , , , , , , , .

Опис

Овие чорапи со уникатни дезени се дизајнирани во Англија, а произведени во Турција.

Со чорапите на Sock Academy, од брендот на United Odd Socks, внесувате свежина и шаренило во секој нов ден. 

И секако да не заборавиме, со овие шест уникатни чорапа  добивате можност за дури 15 различни, неповторливи комбинации и уникатно претставување. 

Но покрај уникатноста водиме грижа и за квалитетот. 

Чорапите се направени од : 76% памук, 23% полиамид, 1% еластин